6 podróżników z którymi zwiedzisz cały świat

Chciałbyś rzucić wszystko. Prace, dom, i wyjechać gdzieś daleki z rodziną? To trudne wyzwanie dla każdego z nas, ale są na tym świecie ludzie, którzy pokażą Ci co tracisz, albo zyskujesz? Bowiem wyprawy po całym świecie nie należą do najbezpieczniejszego hobby. Przedstawiam wam listę 6 podróżników, którzy za wszelką cenę postanowili zdobyć wszystkie kontynenty.

1. Najbardziej ze znanych i lubianych niekoniecznie przez wszystkich jest Wojciech Cejrowski, zatem niewątpliwie powinien znaleźć się na tej liście. Od dawna nie widziałem jego nowych filmów, czy skończył karierę podróżnika? Jeżeli wiecie więcej na temat Wojciecha zapraszam do komentowania tego wpisu. Na szczęście ta lista zawiera 6 podróżników z którymi zwiedzisz cały świat.

2. Rozpoczynam od jednego z bardziej lubianych przeze mnie podróżników. Jest nim Dawid „Faza” Fazowski. Mieszając spokojnie w Żorach w województwie Śląskim jako młody chłopak marzył o podróżach. Spełnij swoje marzenie i zwiedził dużą część świata, a co najlepsze autostopem. Przez ten czas zmienił się nie do poznania. Oglądajcie od pierwszych odcinków, aby zobaczyć jego przemiany:

3. Kolejnym z podróżników jest Michał Pater, który prowadzi kanał na YouTube „Autostopem Na Koniec Świata”. On również zasłyną z zwiedzania świata autostopem lecz wybrał całkiem inne strony niż Fazowski. Podróżnik rozpoczął swoją przygodę z podróżowaniem wyruszając do Rosji. Oglądajcie od pierwszych odcinków:

4. Podróże Busem Przez Świat. To oni dotarli pierwsi do Australi i to busem. Pytanie jak sprawdźcie oglądając ich kanał. Znani z podróżowania swoim pięknie pomalowanym samochodem po całym świecie. Prowadzą życie hippisowskie, można by tak rzec patrząc na ich pięknego „ogóraka”. Oglądajcie od samego początku, warto zobaczyć jak powstawał ich projekt samochodu i jak rozpoczęli swoją podróż. Może i tobie uda powtórzyć się ich sukces:

5. Gdzie Bądź. Małżeństwo, które zwiedza Afrykę, Azję i Amerykę:

6. Globstory. Kobieta sama w podróży. Która z was odważyła by się tak jak ona? Wiem jest wiele kobiet odważnych i niebojących się przygód. Świetnie pokazuje to kanał Globstory. Dlatego ten kanał powinna oglądać każda dziewczyna w Polsce:

6 podróżników z którymi zwiedzisz cały świat. To co dokonują zostanie zapamiętane nie tylko przez nas, ale i inne pokolenia. Chyba że już nikt nie będzie chciał oglądać filmów w 4K lub HD bo będzie to zbyt przestarzała technologia jak dziś filmy nieme. Do zobaczenia.

(Visited 158 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. Raf Czerwiec 1, 2019 at 1:53 pm

    Od dawna nie widziałem nowych filmów Cejrowskiego

    Reply

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *